TSC Alpha-4L 4" Taşınabilir Fiş/Etiket Yazıcı

TSC Alpha 4L, geniş kağıt ihtiyacı duyulan saha uygulamaları için tasarlanmış taşınabilir etiket - fiş yazıcı çözümüdür. 4" yazma genişliği, ayalanabilir kağıt genişliği, LCD uyarı ekranı, dayanıklı yapısı ile iş süreçlerinizde verimliliğinize katkı sunar.

  •  4" (104 mm) Genişlik
  •  102 mm/sn Hız, 203 Dpi
  •  Seri/USB, Bluetooth, Wi-Fi 
  •  1.5 Mt.Düşme Dayanıklılığı
  •  5800 mAh Batarya
  •  Windows/Android/IOS desteği

TSC ALPHA-4L Taşınabilir Etiket/Fiş Yazıcı

Sağlam ve Güvenilir Mobil Yazıcı, İhtiyacınız Olan Her Yerde Etiketlerinizi kolayca yazdırın.

TSC, en sağlam ve güvenilir termal etiket masaüstü yazıcıları üretme konusundaki mühendislik ve üretim uzmanlığını, sektörün en güvenilir ve sağlam taşınabilir etiket yazıcılarını tasarlamak için kullandı.

TSC Alpha-4L 4 inç (102 mm) termal taşınabilir etiket/fiş yazıcısı, sağlam ve uzun süre yoğun çalışma uygun şekilde tasarlanmıştır. 

Alpha-4L, ile nerede olursanız olun ihtiyaç duyduğunuz anda her türlü mobil etiket, belge ya da makbuzu yazdırabilirsiniz. TSC Alpha-4L sahada, depoda veya perakende satış noktalarında zorlu çalışma koşullaır için tasarlanmıştır. Opsiyonel kılıfı ile, IP54 derecesinde toza ve suya karşı koruma sunarken,1,8 mereden düşmelere karşı dayanıklıdır .

Bu fonksiyonel ve güçlü yazıcı, tüm mesai boyunca kullanıcıların problemsiz bir şekilde günlük faaliyetlerini aksatmadan kullabilmelerini mümkün kılar. TSC Alpha 4L ile bir bilgisayara, akıllı telefona veya mobil cihaza, USB, Seri veya Bluetooth veya 802.11 a/b/g/n wi-fi bağlantısı ile bağlanarak saatlerce, etiket veya fiş yazdırmak mümkündür.
 

Model Alpha 4L
Baskı Metodu Direkt Termal
Baskı hızı 102 mm/sn
Baskı genişliği 104 mm(maks)
Baskı uzunluğu 2,286 mm
Çözünürlük 203 dpi
Ribon Genişliği 112 mm(maks) - 50.8 mm(min)
Hafıza RAM 32 MB
Flash ROM 16 MB
Arayüz USB, Bluetooth, RS-232
Arayüz Opsiyonel Wi-Fi
Sensör Sabit
W 160 mm
D 160 mm
H 191 mm
Ağırlık 1100 g

TSC Alpha 4L Medya Yükleme